Menu

Moje wnętrza

Blog o projektowaniu wnętrz

Kuchnia biało - cytrynowa

oginkadecor

Tym razem projekt malutkiej kuchni. Starałam się wykorzystać przestrzeń maksymalnie, ale z drugiej strony, żeby nie zagracić jej całkiem meblami. Zostaną jednak wprowadzone zmiany na 100%. Zastanawiam się z jakim innym kolorem można połączyć biel zamiast żółtego. Myślałam o liliowym lub różowym pudrowym. Chciałabym żeby kuchnia zachowała przytulny charakter, dlatego nie chcę tam umieszczać koloru szarego...

 

113654872

Komentarze (3)

Dodaj komentarz
 • Gość: [Nad] *.dynamic.chello.pl

  Co do koloru jasne koloru to kolory jasnych drewien (np okleiny bambusowe), oraz delikatne ciepłe kolory + ewentualnie akcenty lekkich zieleni. Jak rozumiem drziw od ewentualnej lodówki to te przy drziwach prowadzących na dwór?

 • Gość: [Asia] *.centertel.pl

  Polecam wypróbowanie zielonego i bieli , tylko taki żywy kolor ale nie jaskrawy , ja tak zrobiłam tylko zielony był na dole a biel górne szafki , pomiędzy zamiast płytek wstawiłam tapetę w białe storczyki , kuchnia wyszła pięknie , tak żywo i wiosennie cały rok :)

 • oginkadecor

  Dwie propozycje zieleni więc coś chyba w tym musi być, muszę spróbować :)

  Niestety muszę całkiem zmienić ustawienie mebli, bo oryginalnie inaczej jest wejście do kuchni, ja zaproponowałam zmianę, ale życzenie jest, aby jednak zostawić tak jak jest, no nic, będą zmiany to pokarzę ;)

  Też myślałam o motywie kwiatowym ale bałam się, że będzie tak jakoś zbyt.... infantylnie, pospolicie, ale może jednak też spróbuję ;)

© Moje wnętrza
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci